Dodaj ogłoszenie
Regulamin

1. Box tekstowy umieszczony jest na stronie głównej i podstronach serwisu AkoAD 3.0


2. Tytuł linka nie może przekroczyć 30 znaków, treść linka 100 znaków, adres strony 150 znaków.


3. Reklama ma formę ustaloną przez serwis AkoAD 3.0 i nie może zawierać kodu HTML


4. Zabrania się dodawania linków do stron niezgodnych z polskim i międzynarodowym prawem, nie mogą zawierać treści o charakterze erotycznym, nawołujących do nienawiści rasowej, urażających czyjekolwiek uczucia i przekonania religijne, wulgarnych, nieetycznych i obraźliwych.


5. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia reklamy niezgodnych z regulaminem linków tekstowych bez zwrotu opłaty za nią.

Warszawski Portal Ogłoszeniowy StolicaLokalnie.pl gdzie bezpłatnie zamieścisz ogłoszenie kupna, sprzedaży, wynajmu, nieruchomości, pracy itp. Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta Warszawa, to portal jest właśnie stworzony dla Ciebie. Szukasz specjalisty? A może chcesz sprzedać mieszkanie lub je wynająć, nie mogłeś lepiej trafić. Na stronie portalu zamieścisz skuteczne ogłoszenie, które na pewno dotrze do zainteresowanego odbiorcy z Twojego miasta lub okolic. Do zamieszczania ogłoszeń nie wymagana jest rejestracja, można załączyć do 8 zdjęć wraz z każdym ogłoszeniem. Jest to również świetne miejsce do zareklamowania swojej firmy działającej na terenie miasta Warszawa. Portal prezentujący oferty sprzedaży, kupna, usług firm oraz osób prywatnych. Strona umożliwia bezpłatne zamieszczanie ofert, sortowanie, wyszukiwanie oraz dodawanie zdjęć i mapy z lokalizacją przedmiotu lub usługi. Ogłoszenia Warszawa | Darmowe ogłoszenia Warszawa | Bezpłatne ogłoszenia Warszawa | Ogłoszenia drobne Warszawa | Anonse Warszawa | Stolica Lokalnie