Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie
0

Montaż siatki ochronnej na balkon, siatki balkonowe dla kota Kraków.


USŁUGA PROFESJONALNEGO MONTAŻU SIATKI OCHRONNEJ NA BALKON - SIATKI BALKONOWEJ DLA KOTA (KRAKÓW).

GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY MONTAŻU W POLSCE!
tel. 660-579-968

Koty to bardzo mądre i niezwykle zwinne istoty.Świat na zewnątrz jest dla kotów bardzo interesujący, a w ich mniemaniu każdy przelatujący ptak czy owad powinien wiedzieć „kto tu rządzi”. Niestety ta nadzwyczajna ciekawość naszych czworonożnych przyjaciół czasami może okazać się dla nich zgubna.

Firma Linarem świadczyusługi montażu siatki ochronnej na balkon dla kota..Rodzaj siatki dopasowany jest do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Usługę montażu siatek dlakotaświadczoną przez firmę LINAREM polecają liczne przychodnie weterynaryjne, schroniska dla zwierząt, fundacje i domy adopcyjne oraz tysiące zadowolonych klientów na forach i portalach społecznościowych.

Prowadzimy również sprzedaż elementów do samodzielnegomontażu siatki balkonowej dlakota.Gwarantujemy szybką dostawę produktów najwyższej jakości w najniższych cenach w Polsce.

Zapraszamy na naszą stronę:http://www.bezpiecznekoty.ploraz do sklepów internetowegowww.sklep.linarem.pl/www.sklep.bezpiecznekoty.plgdzie znajdą Państwo siatki oraz akcesoria montażowe pozwalające na samodzielnymontaż siatek chroniącychprzed upadkiem kota z wysokości. Dzięki stanom magazynowym zapewniamy szybką wysyłkę produktów najwyższej jakości.

Towar można odebrać również osobiście w Krakowie na ul. Makuszyńskiego 22a.


Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba kocie siatki
Miasto Kraków
Telefon 660579968
Strona www www.bezpiecznekoty.pl
   
Dodano 2016.07.03
Ważne do 2017.10.01
1122