Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie
0 (do negocjacji)

Dzbanek filtrujący Dafi

Firma Dafi istnieje na rynku od ponad 30 lat. Naszym sztandarowym artukułem są dzbanki filtrujące, jakie przygotowane zostały z myślą o osobach chcących zyskać dobrą oraz smaczną wodę prosto z kranu, niezbędną do codziennego funkcjonowania. Tajemnica dzbanków filtrujących Dafi mieści się w filtrze, który oczyszcza wodę kranową ze zbędnych związków chemicznych, takich jak chlor, metale ciężkie lub zanieczyszczenia organiczne, dzięki czemu możesz pić czystą wodę, a także stosować jej do gotowania, prasowania oraz w wielu pozostałych domowych sytuacjach.

Przefiltrowana woda nie zostawia nalotu na grzałce czajnika, żelazka lub expresie do kawy. Dzbanki filtrujące Dafi to nie tylko czysta woda, ale też oszczędność Twoich pieniędzy. Nie potrzebujesz nosić ciężkich zgrzewek wody ze sklepu - oczyszczaj wodę na bieżąco. Poprzez zastosowanie dzbanków filtrujących Dafi przyczyniasz się do ochrony środowiska, gdyż redukujesz ilość śmieci plastikowych butelek po wodzie. Dzięki dzbankom filtrującym Dafi:

• oszczędzasz pieniądze
• jesteś eco
• pozbywasz się z wody kranowej wszelkich niepotrzebnych związków chemicznych
• chronisz akcesoria przed osadem po kamieniu kotłowym

Dzbanek oczyszczający Dafi to prosty w użyciu i niedrogi produkt, który szybko czyści wodę, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma Dafi
Miasto Kielce
Kod pocztowy: 25-818
Ulica Fabryczna 24
Telefon 800 703 048
Strona www https://www.youtube.com/watch?v=fNkCkyr498E
   
Dodano 2018.08.16
Ważne do 2018.11.14
3411